DABAF

GÜÇLÜ DERNEKLER İÇİN BİR ARADAYIZ

Kudüs Ümmet İçin Huduttur

Byadmin

May 11, 2021

Mescidi Aksa’nın özgürleşmeden insanlığın özgürleşemeyecektir.

Filistin’in saldırı altındadır Kudüs, kirli postallar altında eziliyor. Mescidi Aksa, gettolaşmış ruhların, terörist canilerin tasallutu altında ve bir halk direnmeye devam ediyor. İkiyüzlü dünyaya inat, başını kuma gömen idraksizlere inat. Bir halk, bir ümmet ölüme aldırış etmeden, korkak düşmanın üzerine yürüyor.

Adaleti değil güçlünün kanlı düzenini perdelemekten başka işlevi olmayan uluslararası hukuk sistemi, zulüm ve terörü desteklemektedir. Onun için terörist İsrail bu kadar fütursuz, bu kadar hayasız davranmaktadır. Onun için İsrail, kan ve vahşetle şekillendirdiği işgal stratejisini devam ettirmektedir
Filistin halkına destek vermek, teröre karşı direnerek insan olmanın onurunu kurtarmak ve imanın izzetini korumak adına çoluk çocuk demeden, kadınıyla, erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla canını ortaya koyan yiğitlerin mücadelesine insanlığın bu zayıf anında hayasızca ilk kıblemiz Mescidi Aksa’ya saldıran terörist İsrail’in yaptıklarını telin etmek, asgari bir durum arz etmektedir.

Fakat biz şunu da biliyoruz ki, ziyanda olunan bu asırda, başta ABD olmak üzere sistemin egemenleri ve maalesef onların kurguladığı sistemin oluşturduğu kirli düzeni görmezden gelenler, terörist İsrail’in kanlı stratejisinin küresel ölçekte desteklenmesine sebep olmaktadır

Doğu Anadolu Büyük Aile Federasyonu Yönetim Kurulu olarak Mazlum Filistin halkının haklı mücadelesini destekliyor ve tüm müslümanların birleşerek tüm ezilen işgal altında olan müslümanlara yardım etmelerini ve siyonistlerin karşısında tek yürek olmalarını temenni ediyoruz.

Doğu Anadolu Büyük Aile Federasyonu Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir