DABAF

GÜÇLÜ DERNEKLER İÇİN BİR ARADAYIZ

Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında İstihdam Edilecekler için 2021 Yılı III. Dönem Tercih İşlemleri Başlıyor

Byadmin

Ara 12, 2021

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununun Ek 1 inci Maddesi kapsamında tanınan istihdam hakkından yararlanacak hak sahipleri için 2021 Yılı III. Dönem tercih işlemleri başlıyor.

      Hak sahipleri tercihlerini www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden 13 Aralık 2021-22 Aralık 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Tercih işlemleri 22 Aralık 2021 gecesi, saat 23:59’da sona erecektir.

Hak sahiplerince E-Devlet Kapısı kullanılarak www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden tercihte bulunulacaktır. Bu nedenle tercihte bulunmak isteyen hak sahiplerinin E-Devlet Kapısı’na giriş şifrelerine sahip olmaları gerekmektedir. Daha önce bu şifreyi edinen hak sahiplerinin yeniden şifre almalarına gerek bulunmamaktadır. Bu adaylar mevcut şifrelerini kullanmak suretiyle tercihte bulunabilirler. E-Devlet Kapısı giriş şifresi bulunmayan hak sahiplerinin PTT şubelerine giderek şifre almaları gerekmektedir.

Hak sahipleri tercih kılavuzuna Bakanlığımız internet sayfasından ve e-Devlet Kapısını kullanılarak www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden ulaşabilirler.

Tercih kılavuzunu indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir